Kiss Boglárka kérdezte:
Tisztelt Doktor Úr!
Tanácsot szeretnék kérni a cicám táplálásáról. Egy hete diagnosztozálták nála a lekózist. Felírták a Vetri DMG-t, ezenkívűl van e még olyan immunerősítő, amit érdemes lenne használni? Szőr hullási problémái jöttek elő és az izomzatáből is jelentősen lefogyott, ezeket szeretnénk erősíteni nála, amennyire lehetséges.
A Neuvo, Amora, PreVital, Gourmet nevű készítményeket talaltuk, amiben magas a hústartalom. Azt kérdezném, hogy ezek megfelelőek e? Illetve, mi az, amit Ön ajánl?
Jutalomfalat készítményeket lehet e neki adni?
Válaszát előre is köszönöm.
Üdvözlettel: Kiss Boglárka
Dr. Molnár Gábor válasza:
Kedves Boglárka! A javasolt etetés a cicáknak az alábbi: https://energy-vet.hu/taplalas/iranymutato-etrend-husevo-allatainknak/ A javasolt immunerősítők - kombinációban javaslom adni -, az alábbiak: Cell protection, Multivit Mega C, Defense assist, Virovet üdv Dr. molnar