Niki kérdezte:
Üdvözlöm
Szeretnék érdeklődni hogy a térdficam műtét elkerülhető e, megelőzhető e vagy mindenképpen egyszer bekövetkezik? Nálunk kettes fokozatú a térdficam. Mindenképp el fog jutni a harmadik, negyedik fokba vagy ezt meg lehet előzni bármilyen kiegészítővel? skelevet kingvet zöldkagylópor, sinoquin.. Ki mit választ.. Ezekkel megálítható, lassítható? Mindenképpen eljut rosszabb fokozatban? Áprilisban lesz 6 éves a yorki kutyám. Aggódom mert a nyaka csavarozva van és minden altatás veszélyes a nyakára az ernyedt állapotban való mozgatás miatt.
Illetve mint jelent a kúraszerűen? Valahol 2hónap adás, 1hónap szünetet látok, de van ahol 3 nap szünetet. Ezt termék válogatja hogy mennyi szünet szükséges? Skelevet, kingvet párhuzamos szedésénél hány nap adás és szünet kell hogy váltakozzon? Emellé már sok a zöldkagylópor? Esetleg felesleges is mellé?
Köszönöm válaszát
Dr. Molnár Gábor válasza:
Kedves Niki! Az alábbi kombinációt javaslom a térdkalácsficam súlyosbodásának elkerülésére: https://energy-vet.hu/kutya-macska-termek/mozgasszervi-es-gerincproblemak-kiegeszito-kezelesere/
Tapasztalataim szerint e mellé nem szükséges más kiegészítő, minden hatóanyagot tartalmaz ami szükséges és ráadásul mindet természetes forrásból, jól hasznosuló módon. Az adagolását itt találja: https://energy-vet.hu/gyogyszer-adagolas-allatoknak/ Üdv Dr. Molnár