0
zheszti
márc 29, 2025 10:19 DE. 1 Answers
Member Since May 2020
Subscribed Subscribe Not subscribe
Flag(0)

zheszti kérdezte:

Kedves Doktor Úr!
Több éve már, hogy használjuk a gyomorsav csomagot. Hányás, gyomor morgás, fűevés, szájnyalogatás, nyammogás volt a tünet. Az lenne a kérdésem, hogy kell e hosszabb szünetet tartani az évekig folyamatosan (1 hét kihagyásokkal) adott vitaminokkal? Vagy akár egész életükben kaphatják a kutyusok?
A hányás megszűnt, szerencsére régóta nem volt, sajnos a nyammogás, szájnyalogatás az nem múlik el.
Egy ismerősöm ajánlotta, hogy mérjem meg a kutyus hányásának a ph-ját, lúgos vagy savas és eszerint adjam, vagy ne adjam a vitaminokat. De mivel nincs hányás régóta, ezért ezt nem tudom megmérni. Szóval kicsit tanácstalan vagyok, adhatom e a csomag szereit továbbra is, valamit esetleg elhagyjak belőle?
Válaszát előre is köszönöm:
Eszter

0 Subscribers
Submit Answer
Please login to submit answer.
1 Answers
Sort By:
Best Answer
0
EnergyVet
márc 29, 2025
Flag(0)

Dr. Molnár Gábor válasza:

Kedves Eszter! Ha a tünetek elmúltak, akkor próbálhatja csölkkenteni az adgokAT, MAJD EL IS HAGYNI. hA VISSZATÉRNEK EZUTÁN AKKOR A SZÜNETEKET LESZÍMÍTVA, NEM ÉRDEMES ELHAGYNI ŐKET. aMÚGY BÁRMEDDIG KAPHATJÁK A JAVASOLT SZÜNETEK BETERTÁSA MELLETT ( 3 HÉT UTÁN 5 -7 NAP SZÜNET.) üDV dR.mOLNAR

Sign in to Reply
Replying as Küldés