Péter Evelin kérdezte:
Jó napot Doktor úr !
Szeretném tájékoztatni a kutyánk állapotáról, kiszökött és elütötte az autó 3 hete. Vizelet és széklet ürítési gondjaink voltak 2 hétig egy idegsérülés miatt . Örömmel jelezném ,hogy 4 napja rendszeresen tudja ezeket üríteni .
Még vár rá egy combcsont fejezés a kiugrott láb miatt. A másik oldalon térdtől lefele nem érez sajnos, 1 % esélyt adott neki az állatorvosunk ,hogy az a lába helyrejön . Mi azért bízunk benne . Egyik opció az amputálás a másik pedig egy bőr lábvédő ha amputálni nem szeretnénk. Ön mit gondol melyik lehetőség lenne a kutyaszámára élhetőbb ? Válaszát előre is köszönöm !
Dr. Molnár Gábor válasza:
Kedves Evelin! Örülök a kedvező változásoknak. Ne kapkodjanak. Egyenlőre még legalább egy hónapig várjanak és lehet hogy visszatér még az érzékelés is a lábba. Semmilyen beavatkozást nem javasolok, sem fejezést sem amputációt. Adják a mougásszervi csomagot, lehet hogy lassan felépül és még szaladni is fog a kutya. Üdv Dr.Molnar