0
bakoscs
júl 27, 2018 07:07 DE. 1 Answers
Member Since Nov 2020
Subscribed Subscribe Not subscribe
Flag(0)

Bakos Csaba kérdezte:

Tisztelt Doktor Úr!
10 hónapos szamojéd kan mindkét mellső lába hajlatában (hóna alatt) véleményem szerint pigment csoportosulást lehet látni.
Egy fényképet is készítettem róla, itt tudja megtekinteni ha kérhetem: http://www.kepfeltoltes.eu/view.php?filename=983IMG_0274.jpg
Nem hámlik, nem vakarózik, nem büdos. Most vedlik és így vettem észre. A kutya Royal Canin Medium Juniort kap, látszólag teljesen jól van. A véleményét kérem!
Előre is köszönöm!

0 Subscribers
Submit Answer
Please login to submit answer.
1 Answers
Sort By:
Best Answer
0
EnergyVet
júl 29, 2018
Flag(0)

Dr. Molnár Gábor válasza:

Kedves Csaba! A képen látható fekete pigmentáció normális mértékű. Súlyosabb formájában a sarjadzó gombák okozta bőrelváltozás okoz hasonlót, azt pedig a szénhidrát és zsíranyagcsere zavara idézi elő. Javaslom az Emésztőenzim & probiotikum komplex alkalmazását megelőzésre neki. Üdvözlettel: dr. molnár

Sign in to Reply
Replying as Küldés