0
Anonymous
febr 20, 2022 02:07 DU. 1 Válaszok
Member Since Jan 1970
Unsolved Solved Mark as Solved Mark as Unsolved
Subscribed Subscribe Not subscribe
Flag(0)

Janka kérdezte:

Tisztelt Doktor Úr!
Kutyám széklete kb egy éve lágy. Kezdetben barnás volt, fél éve sötétzöld lágy vagy mustársárga lágy. Fél éve gastro gyógytápot kap (rizs kukorica), azóta van hogy talán még sárgább a széklet. Ultrahang kimutatta hogy az epe nagyobb méretű kicsit a normálisnál. Orvos emésztőenzimeket javasolt, de nem értem az epével miért nem foglalkozik.
Kérdésem:
A tartós zöld és sárga lágy széklet emésztőenzim hiányt jelent vagy epe probléma? Honnan lehet megállapítani, hogy valóban emésztőenzimekre van-e szüksége vagy az epéjét kell kezelni?
Tisztelettel és Köszönettel!

0 Subscribers
Submit Answer
Please login to submit answer.
1 Answers
Rendezés
Best Answer
0
EnergyVet
febr 22, 2022
Flag(0)

Dr. Molnár Gábor válasza:

Kedves Janka! Vaszuinüleg, mert nem tud vele mit kezdeni. A zöld szÍnű epe vérsejtszétesés miatt alaukul ki a szervezetben. Mindkét kezelésre szülkség van és a máj méregtelenítési folyamatait is támogatni szükséges, ezekkel a csomagokkal: https://energy-vet.hu/kutya-macska-termek/emesztoszervi-megbetegedesek-kiegeszito-kezelesere/ és ezzel: https://energy-vet.hu/kutya-macska-termek/meregtelenites-tamogatasara-szolgalo-csomag/ Üdv Dr.Molnar

Sign in to Reply
Replying as Küldés