0
rudnay.katalin
jan 17, 2022 06:35 DU. 1 Válaszok
Member Since Sep 2021
Subscribed Subscribe Not subscribe
Flag(0)

Rudnay Katalin kérdezte:

Tisztelt Doktor Úr!

Nagyon köszönöm eddigi segítségét, mindent betartok és az én kutyáim most - hála az Energy-vet készítményeknek - rendben vannak. Van viszont egy barátnőm, akinek 1,5 éves labrador retriever kutyája allergiás, ezért ajánlottam neki az Allergia csomagot. Október közepe óta szedi a kutyus. Hipoallergén tápot (Perro nyulas, összetevők alapján tényleg jó táp, jó minőségű húst tartalmaz, nem tart. húslisztet és csak 1 állati fehérjeforrás van benne) kap, sajnos a nyers és főtt etetés nem oldható meg náluk. A kutyus kicsit jobban van, de az irtózatos vakarózás, bőrpír, bűzmirigy telítettség még mindig fennáll. Akkor erősebb, ha kimennek a szabadba és erdőben sétálnak, ezért gondoljuk, hogy a környezeti allergia ilyenkor felerősödik. Plusz info, hogy rettenetesen büdös a szája és ez nem akar javulni már három hónapja, amióta szedi a csomagot. Mit lehetne még tenni? Szeretnék neki segíteni. (annyi kieg., hogy az Epivettel csak havonta fürdet, most javaslatomra 1 hónapig hetente fogja fürdetni)

Az én kutyám is labrador (az egyik) és neki is koppra ugyanezek a tünetei voltak, de az Energy-vet allergia csomaggal még a környezeti allergia is rendeződött nála, szedi egyébként folyamatosan. A bűzös lehet is szépen helyrejött 3 hónap alatt. Bűzmirigye rendeződött. Nem tudom, hogy ennél a másik labradornál mi lehet a probléma, mit csináljunk máshogy?

Köszönöm szépen, ha tud segíteni!
Üdvözlettel:
Rudnay Katalin

0 Subscribers
Submit Answer
Please login to submit answer.
1 Answers
Rendezés
Best Answer
0
EnergyVet
jan 18, 2022
Flag(0)

Dr. Molnár Gábor válasza:

Kedves Katalin! Valószinüleg az etetés és az esetleges kiegészítő parazita elleni kezelés lehet náluk más mint Önöknél. Ennél a csomgnál jobbat nem tudok javasolni, más dolgokat is váltossanak meg, ahogy írtam. A minta: Önök lehetnek. Üdv Dr.Molnar

Sign in to Reply
Replying as Küldés